KorrDon.info

Як розвивати інтуїцію

Найпростіша вправа - це гра на вгадування з колодою карт. Спочатку спробуйте відгадувати просто колір карти, яку ви тримаєте в руках. Коли процес успіху перевищить 50% правильно угаданного кольору, можна переходити на вгадування мастей.

Для ускладнення процесу візьміть картки з намальованими картинками. Спочатку вони повинні бути найпростішими, краще взяти геометричні фігури. Потім можна додати тварин, рослини, людей та ін. Також можна грати з монеткою, вгадуючи, яким боком вона впаде. Статистика говорить, що орел випадає в 50% випадків. Вам потрібно зробити так, щоб кількість вгадувань відрізнялося від статистичних даних. Навіть якщо ви вгадали 40%, це вже добре - інтуїція працює, тільки навпаки. Проаналізуйте в цьому випадку свої відчуття, коли ви намагалися відчути, якою стороною впаде монета.

Програма на смартфон або планшет

Якщо у вас немає під рукою карт або ви хочете розвивати інтуїцію в будь-якому місці, скачайте спеціальну програму на ваш телефон. Принцип той же - треба правильно вгадувати цифри, фігури або інші зображення.

Пропонуємо вам, тренінги з продаж Київ, а також, тренінги з логістики в Україні, та інші курси навчання.

Вчимося візуалізації

Ви знаєте, що багато, про що ми думаємо, здатне збуватися? Для розвитку інтуїції корисно візуалізувати позитивні мрії. Одночасно ви розвиваєте уяву і допомагаєте хорошим подіям збуватися. Сядьте зручніше, закрийте очі, розслабтеся і уявіть те, що хочете отримати. Ви повинні прокручувати в голові тільки позитивні варіанти подій. Прокручуючи події, стежте за своїми відчуттями. Можливо, ви побачите саме той варіант дії, який відбудеться. Запам'ятайте свої думки.

Позбавляйтеся від страхів

Страхи заважають ефективно мислити і діяти. Страхи блокують інтуїцію. Ви відчуваєте сумніви, а чи правильно все зрозуміли і почали діяти. Звичайно, іноді страх є частиною прояви шостого почуття, наприклад, коли ви з невідомої причини вирішуєте не сідати на літак або різко змінюєте маршрут. В цьому випадку до свого страху потрібно прислухатися. Таким чином, постійне занепокоєння заважає інтуїції, а рідкісні сплески страху можуть бути способом її прояви.

Ми розглянули прості, але доступні вправи. Найголовніше - бажання це зробити і постійні тренування. Звертайте увагу на будь-які події, які відбуваються у вашому житті. Порівнюйте їх зі своїми почуттями, і особливо тими, які виникали у вас незадовго до того, як щось сталося. Постарайтеся більше приділяти увагу позитивним подіям, але іноді і прислухайтеся до безпричинно з'явився страху.

Інтуїція - це, перш за все, пізнання і здатність керувати своїм життям. Користуйтеся їй, і успіх прийде негайно.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться

Мнения

Топ страшилок от террористов для жителей Донецка Боевики т.н. "ДНР" и их приближенные, а также просто чересчур впечатлительные сограждане чуть ли не ежедневно наводняют город страшными байками и рассказами о чудовищном мире, простирающемся за пределами самопровозглашенной "республики" Российское мнение: как за 16 лет Путин "встал с колен" У нынешних властей были время и ресурсы, чтобы превратить Россию если не в очередной Китай, то в новые Эмираты, заложив основы для экономического подъема на несколько десятилетий. Что произошло в реальности? Грызлов привез в Киев "головы" главарей ДНР-ЛНР Представитель Российской Федерации в Трехсторонней контактной группе Борис Грызлов приехал вчера в Киев, чтобы обменять головы лидеров «ДНР» и «ЛНР» на реинтеграцию оккупированных территорий Донбасса в Украину на выгодных для России условиях

Новости компаний


Партнеры