KorrDon.info

Вибираємо зручний матрац: поради

Комфорт нашого сну залежить від деяких факторів - правильно підібраних подушки, ковдри, матраца. Матрац відіграє безпосередню роль в цьому. Саме від нього і залежить, наскільки комфортно там вашій спині. Вибір матраца може виявитися вельми непростою справою. Але якщо ви вже вибрали матрац купити в Києві ви його можете через magdek.com.ua.

вібрати зручний матрацСпершу варто визначитися з жорсткістю матраца. Звичайно кожна людина відчуває матрац по своєму, для кого то буде занадто м'який, а для кого то здаватися твердими дошками. Судіть по старому матрацу, що хотіли б змінити. Дітям варто вибрати жорсткий матрац, так як їх спина тільки формується, а літнім - м'який, для розслаблення м'язів і зняття навантаження. Людям великої комплектації також рекомендується жорсткий матрац, так як багато матраци для них будуть здаватися істотно м'якше. А людям з невеликою вагою можна підібрати м'який матрац. Також враховуйте ваші болі в спині, на матраці не повинно виникнути хворобливих відчуттів.

Матраци робляться на пружинах або тільки на наповнювачах. Пружини бувають як залежні так і незалежні. Залежні пружини з'єднані разом, тому при стисканні однієї, стискаються і ті що поруч. Незалежні пружини поміщені кожна в окремий чохол і діють незалежно від інших. Так навантаження розподіляється більш рівномірно. Матраци з незалежними пружинами більш ефективні, але і ціна у них відповідна.

Матраци з наповнювачем (безпружинні матраци) використовують блоки з натуральних або штучних матеріалів. Вони більш жорсткі, ніж пружинні матраци, але і коливань від них немає. Такі матраци зручні для пар, оскільки рух не так відчувається. Наповнювачі бувають різні: кокосова койра, кінський волос, латекс - представники натуральних наповнювачів, меморікс, ормафом, холлкон - штучні. Наприклад, меморікс з ефектом пам'яті, що вельми зручно для тих, хто страждає від болів в спині.

Пам'ятайте, саме за рахунок матраца знімається вся втома тіла, який накопичився за весь день. Правильно обраний матрац допомагає також і добре виспатися. А якщо матрац з якісних матеріалів, то він послужить вам дуже довго.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться

Мнения

Топ страшилок от террористов для жителей Донецка Боевики т.н. "ДНР" и их приближенные, а также просто чересчур впечатлительные сограждане чуть ли не ежедневно наводняют город страшными байками и рассказами о чудовищном мире, простирающемся за пределами самопровозглашенной "республики" Российское мнение: как за 16 лет Путин "встал с колен" У нынешних властей были время и ресурсы, чтобы превратить Россию если не в очередной Китай, то в новые Эмираты, заложив основы для экономического подъема на несколько десятилетий. Что произошло в реальности? Грызлов привез в Киев "головы" главарей ДНР-ЛНР Представитель Российской Федерации в Трехсторонней контактной группе Борис Грызлов приехал вчера в Киев, чтобы обменять головы лидеров «ДНР» и «ЛНР» на реинтеграцию оккупированных территорий Донбасса в Украину на выгодных для России условиях

Новости компаний


Партнеры