KorrDon.info > Украина > Киянам обіцяють 25% знижки на опалення

Киянам обіцяють 25% знижки на опалення


10 апреля 2015. Разместил: KorrDon.info
Київ планує обладнати лічильниками тепла 4 тисячі будинків до кінця 2015 року, а мешканцям багатоповерхівок без лічильників надати знижку на опалення.

Про це заявив перший заступник голови Київської адміністрації Ігор Ніконов, повідомляє сайт міської влади.

"Днями ми повністю переглянули інвестиційну програму ПАТ "Київенерго". Так, згідно з її оновленими умовами, компанія до кінця 2015 року зобов’язана встановити будинкові теплові лічильники у 3 тисячах будинків Києва, ще 1 тисячу буде встановлено за кошти міста", – сказав він.

Ніконов наголосив, що мешканці тих будинків, де з якихось причин лічильники не будуть встановлені, отримають знижку на опалення.

"Різниця між фактичним та реальним споживанням тепла складає 20-25%. Саме тому, кияни, у чиїх будинках не будуть встановлені теплові лічильники, сплачуватимуть за централізоване опалення на 25% менше", - запевнив чиновник.

Як відомо, у лютому голова постійної комісії Київради з питань ЖКГ Олександр Клюс заявив, що компанія "Київенерго" завищила вартість опалення у житлових будинках, які не обладнані теплолічильниками, у середньому на 3 гривні за квадратний метр.

За словами мера Києва Віталія Кличка, мешканці будинків з лічильниками економлять близько 30% коштів на опаленні, порівняно з мешканцями будинків без теплолічильників. У березні міський голова звернувся до "Київенерго" з проханням встановити теплолічильники у всіх будинках столиці до початку опалювального сезону 2015-2016 років.
Вернуться назад