KorrDon.info

Все новости...

Украина → Петро Порошенко провів телефонну розмову з Ангелою Меркель

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Президент Порошенко подякував за ратифікацію Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС у німецькому Бундестазі.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та констатували, що підтримувані Росією бойовики мають дотримуватись режиму припинення вогню та виконувати всі пункти Мінських домовленостей, включно із звільненням заручників.

Петро Порошенко та Ангела Меркель висловились за проведення найближчими днями зустрічі міністрів закордонних справ Нормандської четвірки для обговорення актуальних питань щодо подальшого прогресу з виконання Мінських домовленостей та запровадження миротворчої місії на Донбасі.

Співрозмовники також висловили сподівання, що проведення завтра Тристоронньої контактної групи дозволить здійснити наступні кроки з імплементації Мінських домовленостей.

Президент України передав Федеральному канцлерові подяку від солдатів, які після Німеччини продовжують лікування в Чернігівському військовому госпіталі, а також за надання німецького медичного обладнання.

Если Вы обнаружили неточность или ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Сtrl+Enter.

Опубликовано: 1 апреля 2015


Новости по теме:
 • Порошенко доложил Меркель про закон об особом статусе Донбасса
 • Меркель признала, что надо дальше давить на Россию
 • Пока никаких хороших новостей с переговоров в Минске нет
 • Украина и Германия создадут совместный фонд на восстановление Донбасса
 • Порошенко и Меркель обсудили евроинтеграцию Украины

 • Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

  Мнения

  Агрессором на Донбассе является РФ и мы все это знаем – Макрон Президент Франции Эммануэль Макрон заявляет, что агрессором на востоке Украины выступает РФ и это является общеизвестным фактом. Российский «Сбербанк» и украинский рейдер Константин Паршин хотят оставить Одессу без хлеба РФ дала кредит на покупку хлебозаводов в Крыму, затем «отжала» эти хлебозаводы и требует долг В «большой мир» Путина уже не пустят, он будет перетасовывать сепаратистов и надувать щеки, пока от него не уйдут остатки «друзей» Путин отчаянно хватается за последнюю соломинку, чтобы хотя бы в собственных глазах выглядеть лидером мирового масштаба

  Новости компаний


  Партнеры