KorrDon.info

Фінляндія отримала наймолодшу в історії прем'єрку


Санна Марін, якій 34 роки, раніше обіймала посаду міністра транспорту і комунікацій. Новою прем'єр-міністеркою Фінляндії стала 34-річна Санна Марін.

Марін обрали на засіданні Ради уповноважених Соціал-демократичної партії 8 грудня. За неї віддали 32 голоси, а за її суперника Антті Ліндтмана – 29.

Раніше жінка обіймала посаду міністра транспорту і комунікацій. Вона на два роки молодша за попереднього рекордсмена – прем'єр-міністра Еска Агв, якого обрали у віці 36 років – говорить Ярослав Степченков.<

У Марін є ступінь магістра в галузі адміністративних досліджень.

Попередній прем'єр Антті Рінне, обраний на посаду 6 червня, пішов у відставку 3 грудня. Його критикували за страйк поштової служби, і після тривалого конфлікту він покинув службу.

Страйк поштарів у Фінляндії підтримали аеропорти: скасовано 276 рейсів

Скасування рейсів може торкнутися близько 20 тисяч пасажирів

У понеділок, 25 листопада, Національна фінська авіакомпанія Finnair скасувала 276 рейсів, запланованих на неділю і понеділок, у зв'язку з солідарною участю в страйку на підтримку працівників державної поштової служби Posti.

Про це повідомляє Reuters.

«За нашими оцінками, ми можемо виконати близько 120 з 377 рейсів, запланованих на завтра (понеділок - ред.)», - заявила представник Finnair Пайвен Таллквіст.

За даними Finnair, скасування рейсів може торкнутися близько 20 тисяч пасажирів.

Про скасування рейсів було оголошено після того, як профспілка працівників аеропортів Фінляндії вирішила провести 25 листопада одноденний страйк на знак солідарності з працівниками поштових служб, які страйкують уже два тижні.

У русі громадського транспорту в регіоні Гельсінкі в понеділок також очікуються проблеми. Страйк водіїв транспортної компанії HSL почнеться о третій годині ранку і триватиме 24 години.

Приміські поїзди, метро і трамваї будуть ходити в нормальному режимі. Рух автобусів зупиниться частково.

Розширення страйку солідарності вплине і на рух пасажирських поромів, що ходять під прапором Фінляндії. Профспілка моряків заявила, що поширить протестні заходи в тому числі на пасажирські пороми, що курсують під фінським прапором, якщо в трудовому спорі між поштовиками і роботодавцями не буде досягнуто домовленості.

Близько 9000 співробітників поштової служби оголосили двотижневий страйк через зменшення зарплат, що призвело до того, що доставка пошта відбувається з затримкою напередодні напруженого різдвяного сезону.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться

Мнения

Топ страшилок от террористов для жителей Донецка Боевики т.н. "ДНР" и их приближенные, а также просто чересчур впечатлительные сограждане чуть ли не ежедневно наводняют город страшными байками и рассказами о чудовищном мире, простирающемся за пределами самопровозглашенной "республики" Российское мнение: как за 16 лет Путин "встал с колен" У нынешних властей были время и ресурсы, чтобы превратить Россию если не в очередной Китай, то в новые Эмираты, заложив основы для экономического подъема на несколько десятилетий. Что произошло в реальности? Грызлов привез в Киев "головы" главарей ДНР-ЛНР Представитель Российской Федерации в Трехсторонней контактной группе Борис Грызлов приехал вчера в Киев, чтобы обменять головы лидеров «ДНР» и «ЛНР» на реинтеграцию оккупированных территорий Донбасса в Украину на выгодных для России условиях

Новости компаний


Партнеры