KorrDon.info > Донбасс > Донецкие суды прекращают работу из-за террористов

Донецкие суды прекращают работу из-за террористов


8 июля 2014. Разместил: KorrDon.info
Донецкие хозяйственный и апелляционный хозяйственный суды прекращают работу до завершения АТО. Соответсвующие заявления появились на официальном портале "Судова влада України".

"У зв'язку з проведенням активної фази антитерористичної операції у місті Донецьку, в тому числі у небезпечній близькості до місця розташування господарського суду, з метою безпеки суддів, працівників апарату суду та учасників судового процесу, у відповідності до наказу в.о.голови суду №37 від 07.07.2014р. господарський суд Донецької області в період з 8 липня 2014 року по 11 липня 2014 року призупиняє свою роботу у повному обсязі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 096-068-16-02.

У разі необхідності учасники судового процесу мають можливість направити клопотання, заяви та пояснення на офіційну ел. адресу господарського суду Донецької області: іnbox@dn.arbitr.gov.ua "

"07 липня 2014 року зборами суддів Донецького апеляційного господарського суду, з метою забезпечення безпеки працівників суду та учасників судових процесів, прийнято рішення призупинити з 08 липня 2014 року роботу Донецького апеляційного господарського суду до завершення активної фази антитерористичної операції на території Донецької області та створення належних умов для функціонування судових установ.

Про подальші зміни в режимі роботи Донецького апеляційного господарського суду буде повідомлено додатково на нашому веб-сайті."
Вернуться назад