KorrDon.info > Донбасс > Правоохранители конфисковали 570 кг пиротехнических средств

Правоохранители конфисковали 570 кг пиротехнических средств


3 января 2009. Разместил: KorrDon.info
Донеччина зустріла Новий рік низкою урочистих масових заходів, участь у яких взяли близько 340 тисяч жителів області. Охороняли спокій громадськості під час масштабних гулянь майже 3 тисячі правоохоронців. Стражі порядку виконали своє завдання - порушень громадського порядку та надзвичайних подій допущено не було.

Пильнували правоохоронці й у піротехнічному напрямку. Міліціонери протидіяли нелегальному обігу піротехнічних виробів та слідкували за дотриманням правил їх використання. Салюти та петарди – задоволення видовищне, однак вимагає обережності та суворого дотримання правил безпеки. Тож, станом на 1 січня 2009 року правоохоронцями було перевірено 517 місць можливої реалізації піротехніки, зафіксовано 60 фактів її продажу без належних документів, вилучено близько 570 кг піротехнічної продукції та притягнуто до адміністративної відповідальності 113 осіб.

Кримінальна статистика Донеччини у перший день нового року налічила кілька злочинів. 1 січня міліціонери зафіксували 3 розбійних напади та 5 грабежів.

Так, в Жовтневому районі м.Маріуполь правоохоронцями був затриманий 25-річний хлопець, який шляхом вільного доступу заволодів верхнім одягом місцевого мешканця. За свою витівку зловмисник понесе відповідальність.

Зустрів новий рік у райвідділку ще один житель Маріуполя. 31-річний хлопець напередодні свята жорстоко побив свого приятеля. Той потрапив до лікарні з колото-різаними пораненнями та зламаним носом. Зловмисника заарештовано, слідство триває.

ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області
Вернуться назад