KorrDon.info > Донбасс > Поздравления Анатолия Близнюка и Андрея Шишацкого с Днем Независимости Украины

Поздравления Анатолия Близнюка и Андрея Шишацкого с Днем Независимости Украины


21 августа 2010. Разместил: KorrDon.info
Председатель Донецкой облгосадминистрации Анатолий БЛИЗНЮК и председатель областного совета Андрей ШИШАЦКИЙ поздравили жителей Донетчины с Днем Независимости Украины.

Приводим текст поздравления:

«Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України! День Незалежності - важлива подія, яка стала могутнім поштовхом для плідної, відповідальної праці заради миру і добробуту громадян. В історії України це - свято єднання наших ідеалів, законодавчого закріплення вікового демократичного прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення. Ця знаменна історична подія надихає нас на плідну роботу, спрямовану на всебічний розвиток України, втілення в реальне життя конституційних засад.

Донецька область вносить вагомий внесок у відтворення загальнодержавної ідеї, духовне оновлення України і у розвиток усіх сфер життєдіяльності нашої держави. Завдяки самовідданій праці, професіоналізму, цілеспрямованості наших громадян, сьогодні впроваджуються інноваційні технології, вводяться високі стандарти, переймається світовий досвід для динамічного економічного і культурного прогресу, і в той же час зберігаються національні традиції, утверджуються патріотичні ідеали.

Упевнені, що і надалі ми будемо працювати заради процвітання Батьківщини і будемо відчувати патріотичну гордість за Донбас та Україну.

Бажаємо всім громадянам Донецької області і України злагоди, щедрої долі, сил і наснаги в усіх справах! Хай ваша праця, спрямована на процвітання Донеччини та України, завжди буде плідною та натхненою, міцного вам здоров’я та творчих успіхів!»
Вернуться назад