KorrDon.info > В Мире > Полторы тысячи медиков заразились гриппом и ОРЗ леча больных в Ивано-Франковской области

Полторы тысячи медиков заразились гриппом и ОРЗ леча больных в Ивано-Франковской области


6 ноября 2009. Разместил: KorrDon.info
Від початку епідемії в Івано-Франківській області захворіли 1545 медиків, - повідомиляє прес-служба облдержадміністрації.

На вечірньому брифінгу в облдержадміністрації заступник начальника головного управління охорони здоров’я ОДА Зоя Ціхонь повідомила про те, що станом на 17 год. на Івано-Франківщині зафіксовано 76 тисяч людей, які захворіли від початку епідемії. У реанімації перебуває 78 людей, 12 хворих – на штучній вентиляції легень. «Ми вже отримали повідомлення з Міністерства охорони здоров’я про додаткове виділення апаратів штучної вентиляції легень. Зараз частина апаратури знаходиться у Львові, здійснюється її розподіл по закладах», - розповіла Зоя Олексіївна.
Найбільша кількість важких хворих, як прозвучало на брифінгу, у місті Івано-Франківську. Це природно, адже обласний центр є містом, в якому проживає найбільша кількість населення області. Реанімаційні хворі є також в інших населених пунктах області, зокрема, у Галичі, Долині, Калуші, Косові, Надвірній, Рожнятові, Снятині, Тисмениці, Тлумачі.
На жаль, за сьогоднішній день зафіксовано ще один летальний випадок. Молода жінка, мешканка Калуша, звернулася до медиків на шостий день хвороби. За словами Зої Ціхонь через невчасне звернення медицина була безсила.
«Ми звертаємося до тих людей, які хворіють уже не перший день і не відчувають покращення свого стану, щоб вони не чекали, а йшли до лікарів. Адже передбачити, який буде перебіг хвороби, надзвичайно важко» - наголосила присутнім медик.
А хворіють, як стало зрозумілим на брифінгу, навіть лікарі. З початку епідемії на Прикарпатті захворіли 1545 медиків.
Відповідаючи на запитання журналістів, Зоя Ціхонь також зазначила, що вже 21 жовтня, спостерігаючи зростання кількості хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, лікарі області зробили перші кроки попередження майбутньої епідемії. Це підтверджено відповідними розпорядженнями. А першу смерть внаслідок таких захворювань лікарі Прикарпаття зафіксували 23 жовтня.
Вернуться назад